חברת ענביד
חברת " ענביד מוצרי בידוד קרית ענבים אגש"ח בע"מ " הוקמה בשנת 1982 ונמצאת בבעלות קיבוץ קרית ענבים. החברה נמנית על קבוצת "אחזקות ופיתוח קרית ענבים".

"ענביד" מתמחה בפיתוח ובייצור של מוצרי בידוד תרמי ומוצרי אטימה, העשויים מגומי מותפח בהרכבי פולימרים איכותיים וייחודיים.  מוצרי "ענביד" נוחים לשימוש, ידידותיים לעבודה ולהתקנה ובטוחים למשתמש ולסביבה.

המותג המרכזי של החברה הוא Vidoflex - שם מותג מוכר ובעל מוניטין מעולה בארץ ובעולם. מוצרי משפחת Vidoflex מהווים פתרון בלעדי בתחומו בשוק הישראלי, ומיוצאים לכ-20 מדינות ברחבי העולם.

תהליך הייצור מתבצע באמצעות מיכון מתקדם בסטנדרטים הגבוהים ביותר ותחת ביקורת איכות מחמירה, בכפוף לתקן 9001 ISO ולתקנים מחייבים נוספים. 

במעבדת המפעל שוקד צוות מו"פ בהתמדה על שדרוג המוצר, על מנת לעמוד בקו אחד עם חזית הטכנולוגיה העולמית ולהתאים את מוצרי "ענביד" לסטנדרטים העדכניים ביותר. 

החברה מציעה כיום ללקוחותיה ברחבי העולם סל מוצרים מגוון בתחום בידוד וציפוי צנרת תעשייתית וביתית – ממוצרי נישה ועד למכלולים שלמים בגישת Vidotech . 

הפתרונות שמספקת "ענביד" לענפי מיזוג האוויר, הקירור והחימום התעשייתיים, ההקפאה, האינסטלציה והמערכות הסולריות, משלבים איכות ועמידות עם חיסכון כלכלי ובתוך כך נותנים מענה לסוגיות המצויות על סדר היום הגלובלי, כמו איכות סביבה ושימור אנרגיה.
 

מי אנחנו
חדש
בעקבות תקינה חדשה: Vidoflex הוא מוצר הבידוד היחיד בארץ העומד בתקן הישראלי להמשך...
600 מיליון ש"ח - פוטנציאל החיסכון של Vidoflex למשק האנרגיה הלאומי להמשך...
חדש מ"ענביד": Vidotech, והכול כלול! להמשך...
מוצרי "ענביד" זכו בתו תקן CE של האיחוד האירופי להמשך... 

Tivonet

  שריגרעיונות