לעבוד בענביד: חוויה אחרת
"ענביד" רואה עצמה כבית לעובדיה ומקפידה על כבוד הדדי, סבלנות וסובלנות.
כיום, מועסקים בענביד כ-70 עובדים בתפקידים שונים: ייצור, ביקורת איכות, מחקר ופיתוח, 
שיווק, מכירות, מנהלה ועוד.

חוויית העבודה ב"ענביד" מושפעת באופן ישיר מהערכים שלנו, המנחים אותנו לאורך הדרך ומאפשרים לעובדינו ליהנות מסביבת עבודה נעימה, בטוחה, מקצועית ומאתגרת:

שותפות היא סוד ההצלחה שלנו. כבוד הדדי, סבלנות וסובלנות, תמיכה ומחויבות אמיתית של כולנו להצלחה המשותפת – כל אלו תורמים לתחושת המשפחתיות המאפיינת את "ענביד" כמקום עבודה.

מקצועיות היא הבסיס ליכולת שלנו לעמוד באתגרים המורכבים של עולם שימור האנרגיה. לכן, אנו מקפידים על תהליכי הכשרה, הדרכה והעשרה לפיתוחם המקצועי והניהולי של עובדים ומנהלים.

שונות: רב תרבותיות, רב מגזריות, גיוון בהון באנושי, ובמילה אחת: Diversity. אנו בענביד מאמינים כי השונות בינינו כפרטים, תורמת להעשרת הארגון מבחינה מקצועית וחברתית, וכן לקשרים שלנו עם הסביבה.
אנו מעוניינים להיות אבן שואבת לאנשים הטובים ביותר, לפתח ולהוקיר את תרומתו הייחודית של כל אחד ואחד מאיתנו למען ההצלחה המשותפת. לכן, אנו מעסיקים עובדים ממגזרים שונים – מהמגזר הערבי, מהקהילה האתיופית, יוצאי חבר העמים לשעבר, וכן אנשים עם מוגבלויות שונות. 

מחויבות לקהילה ולחברה
: אכפתיות היא אחד הערכים המרכזיים המנחים ומאפיינים אותנו כארגון.  אכפתיות היא המחויבות שלנו לקחת אחריות ולגלות יוזמה בכל רובדי העשייה שלנו, ובמסגרת זו – מובן שגם מול הקהילה.
לפיכך, פועל מערך משאבי האנוש בחברה במספר ערוצים ברמת הקהילה והחברה:

הכשרת "הדור הבא" שיתוף פעולה עם האקדמיה: קשר שוטף עם מוסדות אקדמיים לצורך הכשרת דור חדש של אנשי מקצוע, בעיקר סטודנטים להנדסה. חלק מהסטודנטים משתלבים כעובדי "ענביד" וחלקם מתנסים, תורמים ונתרמים תוך כדי התמחות וביצוע פרויקטים במהלך תקופת הלימודים.

הון אנושי מגוון: העסקת עובדים המתמודדים עם מוגבלויות פיזיות ונפשיות וכן העסקת גמלאים, תוך אמונה ש"ענביד", כארגון עסקי, היא חלק בלתי נפרד מהרקמה האנושית והחברתית.

קשר עם הקהילה: ברוח אותה תפיסה, אנו מקפידים לתרום אחוז קבוע ממוצרינו לשימושן של קהילות מתקשות ונזקקות בחברה הישראלית.

קריירה בענביד
אנו מחפשים אנשים מסורים, מקצועיים, חרוצים, מחויבים ושאפתנים!
אם יש לך המיומנויות הנדרשות והרצון להצטרף אלינו – ניתן לשלוח קורות חיים
לכתובת: anavid@kanavim.com


 

מי אנחנו
חדש
בעקבות תקינה חדשה: Vidoflex הוא מוצר הבידוד היחיד בארץ העומד בתקן הישראלי להמשך...
600 מיליון ש"ח - פוטנציאל החיסכון של Vidoflex למשק האנרגיה הלאומי להמשך...
חדש מ"ענביד": Vidotech, והכול כלול! להמשך...
מוצרי "ענביד" זכו בתו תקן CE של האיחוד האירופי להמשך... 

Tivonet

  שריגרעיונות