חזון וערכים
הייעוד שלנו: לעמוד באתגרי שימור האנרגיה תוך מתן פתרונות יעילים, איכותיים וחדשניים ללקוחותינו בארץ ובעולם, לטפח את רווחת העובדים ולהשיא את הרווח לבעלים.

החזון שלנו: "שומרים על האנרגיה בשבילך": להוביל פתרונות לשימור אנרגיה ובכך לתרום לעולם ירוק יותר.

הערכים שלנו:

אמינות - Reliability 
אמינות היא אבן יסוד בהתנהלות שלנו עם הסביבה החיצונית והפנימית. אנו מתחייבים לפעול ביושרה, בשקיפות ובהוגנות כלפי לקוחותינו, ספקינו, שותפינו העסקיים ועובדינו.

שותפות - Partnership  
שותפות היא סוד ההצלחה שלנו. אנו מתחייבים לפעול בשיתוף פעולה, אמון, כבוד הדדי וסובלנות. אנו מאמינים כי השונות בינינו כפרטים, תורמת להעשרת הארגון מבחינה מקצועית וחברתית, ולקשרים שלנו עם הסביבה.

מקצועיות - Professionalism
מקצועיות היא המסד ליכולתנו לעמוד באתגרים המורכבים והמתחדשים של עולם שימור האנרגיה. למידה ושיפור מתמיד, תשוקה לידע והכשרה נכונה הם הבסיס למקצועיות הגבוהה לה אנו מחויבים.

יצירתיות - creativity
יצירתיות חיונית והכרחית להתפתחות ולצמיחה שלנו. אנו מחויבים לגלות פתיחות לרעיונות חדשים ולחשיבה יצירתית, ולפתח כלים לעידוד הרעיונות הלל וליישומם.

אכפתיות - Caring
אכפתיות היא המחויבות שלנו לקחת אחריות ולגלות יוזמה בכל רובדי העשייה שלנו.

איכות - Quality 
איכות היא תשומת הלב שאנו מעניקים לפרטים הקטנים והגדולים כאחד. אנו פועלים מתוך מחויבות גבוהה ומתמדת ליצירת תרבות של איכות בכל אחד מתחומי העשייה שלנו ובכל שלב במחזור החיים של המוצר. אנו מחויבים לעמידה בתקנים מקומיים ובינלאומיים.
 

מי אנחנו
חדש
בעקבות תקינה חדשה: Vidoflex הוא מוצר הבידוד היחיד בארץ העומד בתקן הישראלי להמשך...
600 מיליון ש"ח - פוטנציאל החיסכון של Vidoflex למשק האנרגיה הלאומי להמשך...
חדש מ"ענביד": Vidotech, והכול כלול! להמשך...
מוצרי "ענביד" זכו בתו תקן CE של האיחוד האירופי להמשך... 

Tivonet

  שריגרעיונות