בשוק הישראלי
מוצרי Vidoflex נפוצים בשוק הישראלי בהיותם מוצר יחיד מסוגו המיוצר בארץ ועומד בתקנים המחייבים. העמידה בתקן, שנועד להגן על הצרכן, משמעה גם חיסכון פוטנציאלי של מאות שקלים בשנה לכל בית אב בישראל.

במגזר הביתי עדיין נפוץ יחסית השימוש בבידוד פלסטיק לחיפוי חיצוני של צנרת דודי שמש ומזגנים. בפועל, הרי שצינורות הפלסטיק החיצוניים, שאינם מוצרים מבודדים, "מתנהגים" כמו צינורות הנחושת הישנים מבחינת איבוד הטמפרטורה – דהיינו, אינם מבודדים ואינם מונעים בריחת חום. הצרכן הפרטי לא תמיד מודע להיבט החיסכון ולחשיבותו של בידוד איכותי, שיהיה עמיד לאורך זמן בקרני UV וישמור את האנרגיה בצינור, על מנת שלא יבוזבזו מים רבים עד להגעת מים חמים לברז. 

על רקע זה מציעה "ענביד" את פתרונות הבידוד שלה הן לשוק הפרטי והן למבני ציבור גדולים ולמערכות תעשייתיות. בכל בתי החולים בישראל, ברוב בתי המלון, בכל המבנים הגדולים ב"איירפורט סיטי" ובעוד מאות מבני ציבור, מתקנים גדולים ומוסדות מותקנים פתרונות Vidoflex לבידוד מערכות המיזוג והקירור.

ברמת היישום הביתי, Vidoflex הוא מוצר ידידותי ביותר לשימוש וקל להתקנה. במערכות דודי שמש ביתיות ניתן להרכיב את צינור הבידוד באופן עצמאי, ללא עזרת איש מקצוע. עם זאת, במערכות מיזוג אוויר ביתיות רצוי להיעזר במתקין מקצועי.
כדי להגיע אל המגזר הפרטי בארץ, מציעה "ענביד" את מוצרי Vidoflex למומחים בתחום הבנייה – מתכננים, אדריכלים, יועצים, קבלנים וחברות ביצוע, כמו גם לבעלי מקצוע כמו שרברבים, צנרים, מתקיני דוודים ומזגנים, אנשי בידוד ואנשי אחזקה.
 

מי אנחנו
חדש
בעקבות תקינה חדשה: Vidoflex הוא מוצר הבידוד היחיד בארץ העומד בתקן הישראלי להמשך...
600 מיליון ש"ח - פוטנציאל החיסכון של Vidoflex למשק האנרגיה הלאומי להמשך...
חדש מ"ענביד": Vidotech, והכול כלול! להמשך...
מוצרי "ענביד" זכו בתו תקן CE של האיחוד האירופי להמשך... 

Tivonet

  שריגרעיונות